Řidičák ve správném autě

Učit se řídit ve voze, na který je spoleh, je pro získání správných návyků a sebejistoty za volantem i v provozu základ. ŠKODA Autoškolám je program určený českým autoškolám, studentům i čerstvým řidičům.

Nové vozy se skvělou výbavou

ŘIDIČÁK VE SPRÁVNÉM AUTĚ

Učit se řídit ve voze, na který je spoleh, je pro získání správných návyků a sebejistoty za volantem i v provozu základ. ŠKODA Autoškolám je program určený českým autoškolám, studentům i čerstvým řidičům.

FINANCOVÁNÍ NA MÍRU VAŠÍ AUTOŠKOLE


Studijní materiály pro kvalitnější výuku

Studijních materiálů není nikdy dost. Proto kromě vozů poskytujeme také výukové materiály, které žákům pomohou se studiem.

JAK SI VYBRAT SPRÁVNOU AUTOŠKOLU

Úspěšné složení řidičských zkoušek a získání řidičského průkazu je podmíněno způsobilostí ovládat vůz, znalostí dopravních pravidel a schopností orientovat se v provozu. Je tedy zásadní, aby autoškola poskytla studentům správné podmínky pro výuku a disponovala kvalitním vybavením. Špatný výběr autoškoly se totiž může prodražit - nutnosti opakovat zkoušky a dokupovat si další hodiny. Proto se vyplatí věnovat čas výběru správné autoškoly podle následujících kritérií.

PŘIPRAVTE SE NA ZKOUŠKY I NA BEZPEČNÉ ŘÍZENÍ

Tipy pro bezpečnou jízdu

Seznamte se se zásadami správné jízdy, chování při dopravní nehodě a riziky, se kterými se řidiči v silničním provozu mohou setkat. Najdete zde také pravidla silničního provozu a statistiky nehod v ČR a ve světě.

Získat tipy

Teoretické znalosti

Osvojte si teoretické znalosti v oblastech bezpečné jízdy, první pomoci, řízení v noci a předpisů o provozu na pozemních komunikacích.

Osvojit si teorii

Dopravní značky

Projděte si kompletní přehled dopravních značek seřazený do kategorií s detailním popisem jejich významu.

Objevit značky

Křižovatky

Naučte se, jak postupovat při běžných situacích na křižovatkách ve speciální aplikaci s režimy procházení situací nebo testu s vyhodnocením.

Naučit se křižovatky

Online test

Procvičte si své znalosti v online testu a ověřte si, zda by váš výkon stačil na získání řidičského oprávnění pro skupinu B.

Přejít na test

3D Autodrom

Vyzkoušejte si fyzikální vlastnosti vozu na suchu, mokru, sněhu a ledu a jak pomáhají asistenční systémy (ABS, ASR a ESP) a pohon na dvě nebo čtyři kola. Aplikace využívá 3D prostředí a reálné fyzikální zákonitosti (prostředí i vozu) a tím simuluje reálné chování vozu.

Testovat na autodromu

AUTOŠKOLA - MOBILNÍ APLIKACE

Stáhněte si aplikaci Autoškola pro mobilní telefony a tablety a procvičujte své znalosti dopravní bezpečnosti. K dispozici jsou zkouškové testy se statistikou úspěšnosti, učení otázek, přehled a popis dopravních značek, 3D křižovatky s požadovanými dopravními situacemi a teorie pro získání řidičského průkazu skupiny B.

VYZKOUŠEJTE SI VOZY ŠKODA


POMOZTE NÁM ZMĚNIT NEBEZBEČNÝ PÁTEK NA BEZPEČNÝ

Pátek je dle statistik Policie ČR nejnebezpečnějším dnem na českých silnicích. ŠKODA AUTO se dlouhodobě věnuje tématům aktivní a pasivní bezpečnosti vozů, dopravní výchovy a prevence a nyní přichází s kampaní „Bezpečný pátek“, jejímž cílem je pomocí osvěty zlepšit dopravní bezpečnost.